Náš příběh

Vystudovali jsme právo a ekonomii. Své znalosti jsme dále rozvíjeli v předních poradenských kancelářích. Seznámili jsme se v nich s fungováním tradičního světa obchodu a financí.

Zároveň jsme sledovali rychle se rozvíjející svět blockchainu a kryptoměn. Okamžitě nás nadchl. Strávili jsme v něm spoustu času. Zatímco Stanislav zůstal při jeho objevování v oboru advokacie a poradenství, Petr přesedlal do algoritmického obchodování s kryptoměnami.

Později jsme viděli snahu podniků průlomovou technologii blockchainu smysluplně využít ve stávajících obchodních řešeních. Byli jsme si vědomi i nedostatků v její prezentaci investorům či posluchačům bez technologického vzdělání. Mnoho z nich se ji snaží zkoumat bez ohledu na zvláštnosti, které jsou pro ni příznačné. Došlo nám, že služby, které by dokázaly kvalitně zhodnotit blockchainové příležitosti a orientovat se v rychle se měnícím světě kryptoměn, jsou zoufale potřeba.

Jsme názoru, že blockchain bude do pár let používat téměř každý. Aniž by o tom věděl. Má potenciál otevřít nové možnosti jak podnikům, tak spotřebitelům. Chceme nabídnout službu, která zavedeným podnikům, investorům i blockchainovým projektům umožní propojit tradiční svět se světem blockchainu. My je díky naší expertize a skvělým kontaktům dokážeme nabídnout.

Při poskytování poradenských služeb úzce spolupracujeme s mezinárodními (z USA či Anglie) i tuzemskými partnery, kteří tvoří špičku ve svém oboru.

Stanislav Šimek

Petr Hotovec

Další členové týmu

Klemen Peternel

Klemen je ředitel  slovinské IT společnosti Kalmia – našeho partnera. Pomáhá nám se zhotovením blockchainových řešení pro korporátní klienty.

Václav Pavlín

Václav je vývojář blockchainových aplikací. V softwarovém inženýrství se pohybuje téměř 20 let. Pomáhá nám po technické stránce.

Partneři